מייסדת מהות החיים - שרי אריסון

מייסדת מהות החיים -
שרי אריסון

שרי אריסון

שרי אריסון ייסדה את ארגון מהות החיים ב-2001 במטרה לעורר מודעות ולתת כלים לשלום פנימי. הארגון מבוסס על 22 ערכי ליבה שכתבה אריסון, דוגמת שלום פנימי, כולנו אחד, בחירה, אהבה ועוד. הארגון הוא חלק מקבוצת אריסון ופועל ללא מטרות רווח.

שרי אריסון עומדת בראש קבוצת אריסון – קבוצה גלובלית עסקית ופילנתרופית המשקיעה במיזמים עם ערך מוסף לאדם, לחברה ולכלכלה במטרה ליצור שינוי חיובי בעולם.

היא הקימה בישראל את הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון, הפועלת לתת מענה לצורכי הקהילה באמצעות השקעות חברתיות ופילנתרופיה  אסטרטגית. הקרן כוללת מספר מיזמי חזון שייסדה אריסון: מהות החיים – ארגון שפועל כדי לעורר מודעות ולתת כלים לשלום פנימי, כולנו אחד שנועד ליצור שיח גלובלי למציאות חדשה שתמציתו "כולנו מחוברים, כולנו אחד" וגודנט – מיזם חברתי אינטרנטי לעשיית טוב.

תחת הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון פועלת עמותת רוח טובה מקבוצה אריסון, ארגון המעודד את רוח ההתנדבות בישראל. במסגרת זו, ייסדה שרי אריסון את יום המעשים הטובים – יום שיא לעשיית טוב כל השנה. זהו יום בינלאומי, הפועל בלמעלה מ-100 מדינות ומעורבים בו מיליוני בני אדם. יום זה מקנה מדי שנה לכל אדם את ההזדמנות לעשות מעשה טוב למען הזולת, על-פי דרכו, ליבו וכישוריו. בנוסף, ייסדה אריסון את מתן משקיעים בקהילה המבוסס על ארגון Unite Way, ונועד להעצים את מחויבות המגזר העסקי לקהילות בהן הוא פועל.

אריסון פיתחה את מודל עשיית הטוב – מודל מבוסס-ערכים ליצירה חיובית בעולם על ידי שילוב 13 ערכים אנושיים בסיסיים בכל פעילות. המודל משמש כלי יישומי יום יומי להטמעת ערכים בקרב אנשים, עסקים, עמותות, וקהילות לטובת כלל החברה.

לאתר הרשמי של שרי אריסון


facebook
 instagram  youtube

הרשמה לניוזלטר של מהות החיים

קיבלנו! תוכן מעורר השראה מבית מהות החיים יגיע אליכם במייל ממש בקרוב.